Prekių nėra
Padidinti 21K7001WMH 8
| Smart Card Reader | N/A |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Keyboard Layout | US (English) |
| Connections | Audio (3.5mm) |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 512 GB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Internal memory type | LPDDR5x |
| Processor family | AMD Ryzen 7 PRO |
| Numeric keypad | Yes |
| Processor model | AMD Ryzen 7 PRO 7840U (Max. 5.10GHz, 16M, 8C) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Graphics adapter family | AMD Radeon |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Display diagonal, " | 16 |
| Graphic adapter | AMD Radeon 780M Graphics |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1200 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro |
| Weight, g | 1710 |
| Maximum internal memory, GB | 16 GB |
| Processor number of cores | 8 |
| Memory clock speed, MHz | 6400 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports quantity | 1 |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | AMD |
| Mobile broadband | Optional |
| Battery capacity, Wh | 52.5 |
| Power supply, W | 65 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Dimensions W x D x H, mm | 361.9 x 255.5 x 20.5 |
| Integrated Memory Card Reader | No |
| WLAN type | Wi-Fi 6E NFA725A |
| Built-in speakers | Yes |
| Speaker power, W | 2 X 2 |
| Docking | Thunderbolt |
| Dedicated video memory (GB) | Uses system memory |
| USB-A (USB 3.2) ports quantity | 2 |
| Green certifications | EPEAT Gold |
| Transportation-related CO2 emissions, kg (manufacturer?s estimate) | 13.1 |
| Manufacturer?s estimate: Product packaging CO2 emissions, kg | 1.71 |
| Manufacturer?s estimate: CO2 emissions during use, kg | 32.8 |
| Manufacturer?s estimate: Recycling-related CO2 emissions, kg | 1.62 |
| Manufacturer?s estimate: Manufacturing-related CO2 emissions, kg | 173.77 |
| Manufacturer's estimate: Product life cycle used in emission assessments, years | 4 |
| Manufacturer?s estimate: Product life cycle CO2 emissions, kg | 223 |