Prekių nėra
Padidinti 83LY00R0MX 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.5 kg |
| Gross weight | 3.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.37 kg |
| Paper/Pasteboard | 1100 g |
| Plastic (No PET) | 150 g |
| Palette Qty | 115 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 518.00 mm |
| Gross height (mm) | 329.00 mm |
| Gross width (mm) | 88.00 mm |
| Producer | Lenovo |