Prekių nėra
Padidinti B3605CVA-MB0796XA 8
| Smart Card Reader | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Keyboard Layout | Estonia |
| Connections | USB-A |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 512 GB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Numeric keypad | Yes |
| Processor model | Intel Core 5 120U (Max. 5.0GHz, 12M, 10C) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Display diagonal, " | 16 |
| Graphic adapter | Intel Graphics |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1200 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro Education |
| Weight, g | 1800 |
| Maximum internal memory, GB | N/A |
| Processor number of cores | 10 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports quantity | 1 |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | Intel |
| Mobile broadband | No |
| Battery capacity, Wh | 63 |
| Power supply, W | 65 |
| Dimensions W x D x H, mm | 358.4 x 18.9 x 253.9 |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Integrated Memory Card Reader | Yes |
| WLAN type | Wi-Fi 6E(802.11ax) |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.00 |
| Docking | USB-C |
| USB-A (USB 3.2) ports quantity | 2 |
| Green certifications | EPEAT Climate+ |
| USB-C (USB 3.2) ports quantity | 2 |
| Battery weight, kg | 0.227 |