Prekių nėra
Padidinti 82YY0011MH 8
| Smart Card Reader | N/A |
| Fingerprint reader | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Connections | Audio (3.5mm) |
| Camera Resolution | 720p |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 512 GB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Internal memory type | DDR4 |
| Processor family | AMD Ryzen 7 |
| Numeric keypad | Yes |
| Processor model | AMD Ryzen 7 7730U (Max. 4.50GHz, 16M, 8C) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Firmware |
| Built-in camera | Yes |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | No |
| Display diagonal, " | 15.6 |
| Graphic adapter | AMD Radeon |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1080 |
| Operating system provided | Windows 11 Home |
| Weight, g | 1650 |
| Maximum internal memory, GB | 16 GB |
| Processor number of cores | 8 |
| Memory clock speed, MHz | 3200 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports quantity | 1 |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | AMD |
| Mobile broadband | No |
| Battery capacity, Wh | 38 |
| Power supply, W | 65 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Dimensions W x D x H, mm | 359.2 x 235.8 x 19.9 |
| Integrated Memory Card Reader | No |
| WLAN type | 11ac |
| Built-in speakers | Yes |
| Solid State Disk drive type | PCIe NVMe M.2 |
| Speaker power, W | 1.5 |
| Docking | USB-C |
| USB-A (USB 3.2) ports quantity | 1 |
| Green certifications | EPEAT Silver |
| Transportation-related CO2 emissions, kg (manufacturer?s estimate) | 12.1 |
| USB-C (USB 3.2) ports quantity | 1 |
| Battery weight, kg | 0.147 |
| Manufacturer?s estimate: Product packaging CO2 emissions, kg | 1.67 |
| Manufacturer?s estimate: CO2 emissions during use, kg | 38.2 |
| Manufacturer?s estimate: Recycling-related CO2 emissions, kg | 1.5 |
| Manufacturer?s estimate: Manufacturing-related CO2 emissions, kg | 172.53 |
| Manufacturer's estimate: Product life cycle used in emission assessments, years | 4 |
| Manufacturer?s estimate: Product life cycle CO2 emissions, kg | 226 |