Prekių nėra
Padidinti 21SH008HMH 8
| Smart Card Reader | N/A |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Memory slots | 2 |
| Keyboard Layout | US (English) |
| Connections | Audio (3.5mm) |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 512 GB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Processor family | Intel Core 7 |
| Numeric keypad | Yes |
| Processor model | Intel Core 7 240H (Max. 5.2GHz, 24M, 10C) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Intel Virtualization technology | VT-x / VT-d |
| Display diagonal, " | 16 |
| Graphic adapter | Intel Graphics |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1200 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro |
| Weight, g | 1700 |
| Maximum internal memory, GB | 64 GB |
| Processor number of cores | 10 |
| Memory slots (available) | 2 |
| Memory clock speed, MHz | 5600 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports quantity | 1 |
| Intel HyperThreading | Yes |
| Intel vPro | No |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | Intel |
| Mobile broadband | No |
| Battery capacity, Wh | 45 |
| Power supply, W | 65 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Dimensions W x D x H, mm | 356 x 253.5 x 17.5 |
| Intel Smart Cache, MB | 24 |
| Integrated Memory Card Reader | Yes |
| WLAN type | Wi-Fi 6E |
| Built-in speakers | Yes |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.20 |
| Docking | Thunderbolt |
| Dedicated video memory (GB) | Uses system memory |
| USB-A (USB 3.2) ports quantity | 2 |
| Number of efficient-cores | 4 |
| Number of performance-cores | 6 |
| Green certifications | EPEAT Gold |
| Battery weight, kg | 0.179 |
| Manufacturer?s estimate: Manufacturing-related CO2 emissions, kg | 236 |
| Manufacturer?s estimate: Product life cycle CO2 emissions, kg | 298 |