Prekių nėra
Padidinti PM5606CGA-PL0041X 8
| Smart Card Reader | No |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Memory slots | 2 |
| Keyboard Layout | US (English) |
| Connections | USB-C |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 512 GB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Processor family | AMD Ryzen AI 5 |
| Numeric keypad | No |
| Processor model | AMD Ryzen AI 5 430 (Max. 4.50GHz, 8M, 4C) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Graphics adapter family | AMD Radeon |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Display diagonal, " | 16 |
| Graphic adapter | AMD Radeon 840M |
| Display resolution, pixels | 2560 x 1600 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro |
| Weight, g | 1850 |
| Maximum internal memory, GB | 96 GB |
| Processor number of cores | 4 |
| Processor clock speed, GHz | 2.00 |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | AMD |
| Mobile broadband | No |
| Battery capacity, Wh | 70 |
| Power supply, W | 90 |
| Dimensions W x D x H, mm | 358.4 x 18 x 253.5 |
| Integrated Memory Card Reader | No |
| WLAN type | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Docking | USB-C |
| Dedicated video memory (GB) | Uses system memory |
| USB-A (USB 3.2) ports quantity | 2 |
| USB-C (USB 4.0) / Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| USB-C (USB 3.2) ports quantity | 1 |
| Copilot+PC | Yes |
| USB-C power delivery | Yes |