Prekių nėra
Padidinti C3BW7EA 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.41 kg |
| Gross weight | 1.71 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00106446 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Paper/Pasteboard | 290 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 585 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 314 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 226 mm |
| Producer | HP |