Prekių nėra
Padidinti 22AY0078MH 8
| Smart Card Reader | N/A |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Memory slots | 2 |
| Keyboard Layout | US (English) |
| Connections | Audio (3.5mm) |
| Camera Resolution | 1080p + IR |
| Internal memory | 32 GB |
| Total storage capacity | 512 GB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Numeric keypad | Yes |
| Processor model | Intel Core Ultra 5 228V (Max. 4.50 GHz, 8M, 8C) |
| Cable lock slot | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Graphics adapter family | Intel Arc |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Intel Virtualization technology | VT-x / VT-d |
| Display diagonal, " | 16 |
| Graphic adapter | Intel ARC Graphics 130V |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1200 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro |
| Weight, g | 1630 |
| Maximum internal memory, GB | 64 GB |
| Processor number of cores | 8 |
| Memory slots (available) | 1 |
| Memory clock speed, MHz | 5600 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports quantity | 1 |
| Intel HyperThreading | No |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | Intel |
| Mobile broadband | No |
| Battery capacity, Wh | 64 |
| Power supply, W | 65 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Dimensions W x D x H, mm | 356 x 249 x 10.1/17.05 |
| Intel Smart Cache, MB | 8 |
| Integrated Memory Card Reader | No |
| WLAN type | Wi-Fi 6E |
| Built-in speakers | Yes |
| Thunderbolt ports quantity | 1 |
| Speaker power, W | 2 X 2 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.50 |
| Docking | Thunderbolt |
| Dedicated video memory (GB) | Uses system memory |
| USB-A (USB 3.2) ports quantity | 2 |
| Number of performance-cores | 4 |
| Green certifications | EPEAT Gold |
| Number of Low Power Efficient-cores | 4 |
| USB-C (USB 3.2) ports quantity | 1 |
| Copilot+PC | No |
| NPU | Yes |
| Manufacturer?s estimate: Manufacturing-related CO2 emissions, kg | 154.52 |
| Manufacturer's estimate: Product life cycle used in emission assessments, years | 4 |
| Manufacturer?s estimate: Product life cycle CO2 emissions, kg | 182 |