Prekių nėra
Padidinti 21WV0026MH 8
| Smart Card Reader | No |
| Fingerprint reader | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | yes |
| Keyboard Layout | US (English) |
| Connections | USB-A |
| Camera Resolution | 5 MP + IR |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 512 GB SSD |
| Built-in microphone | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Processor family | AMD Ryzen AI 5 PRO |
| Numeric keypad | No |
| Processor model | AMD Ryzen AI 5 PRO 440 (Max. 4.80GHz, 16M, 6C) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Graphics adapter family | AMD Radeon |
| Touch sensitive screen | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Display diagonal, " | 14 |
| Graphic adapter | AMD Radeon 840M |
| Display resolution, pixels | 1920 x 1200 |
| Operating system provided | Windows 11 Pro |
| Weight, g | 1280 |
| Maximum internal memory, GB | 96 GB |
| Processor number of cores | 6 |
| Memory slots (available) | 1 |
| Memory clock speed, MHz | 5600 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports quantity | 1 |
| Optical drive | No |
| Glossy display | No |
| Processor manufacturer | AMD |
| Mobile broadband | Optional |
| Battery capacity, Wh | 60 |
| Power supply, W | 65 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| WLAN antennas | 2x2 |
| Dimensions W x D x H, mm | 313.6 x 221.7 x 11.3/15.88 (front/rear) |
| Integrated Memory Card Reader | No |
| WLAN type | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be |
| Built-in speakers | Yes |
| Thunderbolt ports quantity | 2 |
| Docking | Thunderbolt |
| Green certifications | Energy Star 9.0 |
| Copilot+PC | Yes |
| USB-C power delivery | Yes |
| NPU | Yes |
| USB-C charging power max, W | 65 |
| USB-C charging power min, W | 45 |