Prekių nėra
Padidinti F4-2666C19D-32GRS 3
| Neto svoris | 0.029 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.049 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ripjaws |
| Atminties taktinis dažnis | 2666 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Talpumas | 32 GB |
| Atminties formos faktorius | SO-DIMM |
| EEB | No |
| Atminties įtampa | 1.20 V |
| Detalė, skirta | Notebook |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2x16 GB |
| Registruotas | No |
| PET | 20.00 g |
| Palette Qty | 7660 dalių |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Tūris (m3) | 0.0002256 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.02 kg |
| Pakuotės gylis (mm) | 10 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 160 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 141 mm |
| Integruota baterija | No |