Prekių nėra
Padidinti CMW16GX4M2E3200C16-TUF 3
| Suderinamumas | Intel 100 Series, Intel 200 Series,Intel 300 Series, AMD 300 Series, AMD 400 Series |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.06 kg |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VENGEANCE RGB PRO |
| Gamintojo prekės serija | C16 Memory Kit |
| Atminties taktinis dažnis | 3200 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Talpumas | 16 GB |
| Atminties formos faktorius | 288-pin DIMM |
| EEB | No |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2x8 GB |
| CAS delsa | CL16 |
| Registruotas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 2783 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 69.00 mm |
| Producer | Corsair |