Prekių nėra
SP016GXLZU320BSI 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | XPOWER Pulse |
| Atminties taktinis dažnis | 3200 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Talpumas | 16 GB |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Registruotas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Palette Qty | 18182 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross width (mm) | 33.00 mm |
| Producer | Silicon Power |