Prekių nėra
Padidinti GP60NB60.AUAE12B 3
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Paskirtis | Desktop/Notebook |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.212 kg |
| Gross weight | 0.312 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP60NB60 |
| Gamintojo prekės serija | Ultra Slim Portable DVD-Writer |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±R/RW |
| CD-RW rašymo sparta | 24 CD greitis |
| DVD-RAM rašymo greitis | 5 CD greitis |
| DVD+R dvigubo sluoksnio skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-R rašymo greitis | 8 CD greitis |
| CD-R rašymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-R dvisluoksnio rašymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD-RW skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+RW skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+R skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+R dvigubo sluoksnio rašymo greitis | 6 CD greitis |
| CD-R skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| CD-RW skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-R skaitymo greitis | 8 CD greitis |
| Vidinis | No |
| DVD+R rašymo greitis | 8 CD greitis |
| DVD+RW rašymo greitis | 8 CD greitis |
| CD-ROM skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-RW rašymo greitis | 6 CD greitis |
| CD įrašymo greitis | 24 CD greitis |
| CD skaitymo greitis | 24 CD greitis |
| DVD-RAM skaitymo greitis | 5 CD greitis |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 412 mm |
| Gross width master carton | 180 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 3.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.252 kg |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Palette Qty | 1160 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Producer | H.L Data Storage |