Prekių nėra
Padidinti 90MB1650-M0EAY0 3
| Procesorius | AMD |
| Specialios funkcijos | AI Noise-Canceling Microphon AI Suite 3 Ai Charger Turbo LAN PC Cleaner Armoury Crate BIOS FlashBack™ Button Aura Lighting Contro Aura RGB Strip Headers |
| Garantija | 36 mėn. |
| Kitos savybės | max 128GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TUF GAMING B450-PLUS II |
| Atminties lizdai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B |
| Priedai pridėti | User's Manual I/O Shield 2 x SATA Cables 1x Supporting DVD 1 x TUF Gaming Sticker 1 x TUF Certification Card |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | ATX |
| USB prievadas | 2 x USB 3.2, 1 x USB Type-C, 1 x Type-A +0 x 4 x USB 3.2, 4 x Type-A 2 x USB 2.0, 2 x Type-A 2 x USB 3.2 4 x USB 2.0 |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 |
| Suderinamų procesorių serijos | 1st, 2nd and 3rd Generation Ryzen / Ryzen with Radeon Vega Graphics and 2nd Generation Ryzen with Radeon Graphics / Athlon with Radeon Vega Graphics |
| SATA jungčių skaičius | 6 x SATA-600 (RAID) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |