Prekių nėra
| Neto svoris | 0.60 kg |
| Garantija | 36 |
| Bruto svoris | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 853 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Taros svoris (kg) | 0.20 kg |