Prekių nėra
Padidinti B650M A ELITE AX ICE 3
| Neto svoris | 0.97 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 1.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Paper/Pasteboard | 625.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 117 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Taros svoris (kg) | 0.68 kg |