Prekių nėra
Padidinti 90MB1FI0-M1EAY0 3
| Procesorius | Intel |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.00 kg |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRIME B760M-K |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 DIMM |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 157 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Producer | Asus |