Prekių nėra
Padidinti B760 DS3H GEN5 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.95 kg |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Palette Qty | 228 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Producer | Gigabyte |