Prekių nėra
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.91 kg |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Palette Qty | 169 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Producer | MSI |