Prekių nėra
Padidinti B760 GAMING PLUS WIFISO 3
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 0.55 kg |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 213.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 269.00 mm |
| Gross height (mm) | 346.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Producer | MSI |
| SALE OUT. | Y, Y |