Prekių nėra
Padidinti B850 EAGLE WF7 ICESO 3
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 1.91 kg |
| Gross weight | 2.11 kg |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL, AND ANTENA INCLUDED |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 116.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 81.00 mm |
| Gross width (mm) | 271.00 mm |
| Producer | Gigabyte |
| SALE OUT. | Y, Y |