Prekių nėra
Padidinti PRO Z890-S WIFISO 3
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 1.36 kg |
| Gross weight | 1.77 kg |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| Palette Qty | 135.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 268.00 mm |
| Gross height (mm) | 342.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Producer | MSI |
| SALE OUT. | Y |