Prekių nėra
Padidinti B850M-X WIFISO 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.18 kg |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ANTENA. ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL INCLUDED |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 147.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Producer | ASRock |
| SALE OUT. | Y |