Prekių nėra
Padidinti 90MB1600-M0EAY0SO 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 0.60 kg |
| Gross weight | 0.86 kg |
| Saleout | REFURBISHED WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, BACKPANEL INCLUDED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRIME B450M-K II |
| Atminties lizdai | 2 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 |
| Suderinamų procesorių serijos | 3rd/2nd/1st Gen AMD Ryzen/2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/Athlon with Radeon Vega Graphics Processors |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 560 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 8.56 kg |
| Tare weight master carton | 0.746 kg |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 35 g |
| PET | 5.00 g |
| Palette Qty | 474 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Producer | Asus |