Prekių nėra
Padidinti B550 GAMING X V2SO 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 1.06 kg |
| Gross weight | 1.46 kg |
| Saleout | REFURBISHED WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, BACKPANEL INCLUDED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B550 GAMING X V2 |
| Atminties lizdai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | AMD Ryzen 5000 Series / 3rd Gen Ryzen and 3rd Gen Ryzen with Radeon Graphics Processors |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 570.00 mm |
| Gross width master carton | 370.00 mm |
| Gross height master carton | 375.00 mm |
| Net weight master carton | 11.67 kg |
| Tare weight master carton | 1.34 kg |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 118 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Producer | Gigabyte |