Prekių nėra
Padidinti B550M KSO 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 0.99 kg |
| Gross weight | 1.11 kg |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B550M K 1.0 M/B |
| Atminties lizdai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B550 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports AMD Ryzen 5000 Series/ Ryzen 5000 G-Series/ Ryzen 4000 G-Series and Ryzen 3000 Series Processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 296.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Producer | Gigabyte |