Prekių nėra
Padidinti H610M S2H V2 1.0SO 3
| Procesorius | Intel |
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 0.60 kg |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | H610M S2H V2 1.0 |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 DIMM |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | M.2, SATA |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 853.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Producer | Gigabyte |