Prekių nėra
Padidinti 90MB1F00-M0EAY0SO 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 1.00 kg |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL AND ANTENNA INCLUDED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TUF GAMING A620M-PLUS WIFI |
| Atminties lizdai | 4 |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD A620 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | micro-ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 157.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Producer | Asus |