Prekių nėra
Padidinti B550M AORUS ELITE AXSO 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 0.95 kg |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACKPANEL AND ANTENNA INCLUDED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B550M AORUS ELITE AXG13 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 119.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Producer | Gigabyte |