Prekių nėra
Padidinti A520M DS3H V2SO 3
| Procesorius | AMD |
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 0.80 kg |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A520M DS3H V2 |
| Atminties lizdai | 2 |
| Procesoriaus lizdas | AM4 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD A520 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Micro ATX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR4 DIMM |
| Suderinamų procesorių serijos | Support for: AMD Ryzen 5000 Series/Ryzen 5000 G-Series/Ryzen 4000 G-Series and Ryzen 3000 and Ryzen 3000 G-Series Processors |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 228.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Producer | Gigabyte |
| SALE OUT. | T |