Prekių nėra
Padidinti MPG B550 GAMING PLUSSO 3
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 0.40 kg |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 465.00 mm |
| Gross width master carton | 280.00 mm |
| Gross height master carton | 370.00 mm |
| Net weight master carton | 9.48 kg |
| Tare weight master carton | 0.82 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Palette Qty | 175.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 268.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross width (mm) | 86.00 mm |
| Producer | MSI |
| SALE OUT. | Y |