Prekių nėra
Padidinti | Neto svoris | 0.06 kg |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Garantija | 12 mėn. |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Įtaiso tipas | wired |
| Bruto svoris | 0.12 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS116 |
| Gamintojo prekės serija | Optical Mouse |
| Šviesos diodų indikatoriai | No |
| Dydžio formatas | Ambidextrous |
| Įjungti ir žaisti | Taip |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universal |
| Pelės svoris | 413 g |
| Paslinkimo tipas | Wheel |
| Slankiklis | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Judėjimo raiška | 1000 tašk./col. |
| Mygtukų tipas | Pressed buttons |
| Slinkimo kryptis | Vertical |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |