Prekių nėra
Padidinti NPG-1738 3
| Medžiaga | Fabric, Rubber |
| Neto svoris | 0.12 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.18 kg |
| Gaminio spalva | Multicolor |
| Matmenys (P x G x A) | 300 x 250 x 2.5 mm |
| Kitos savybės | High-speed top layer ensures smooth glide for fast movements and immediate mouse response. The lower rubber anti-slip layer increases stability on any surface. Stitched edges of the mouse pad protect it from fraying. Waterproof top surface. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Carbon 500 WOWS Lightning |
| Gamintojo prekės serija | Mouse pad |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |