Prekių nėra
Padidinti 4Y50X88823 3
| Neto svoris | 0.08 kg |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bruto svoris | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |