Prekių nėra
Padidinti 4Y51J62544 3
| Neto svoris | 0.20 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bruto svoris | 0.25 kg |
| Plastikas (be PET) | 2.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.05 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 147.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 94.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 53.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 50.00 g |
| Integruota baterija | No |