Prekių nėra
Padidinti 9178201 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.17 kg |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Producer | Fellowes |