Prekių nėra
Padidinti 4Y51S24029 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.11 kg |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Palette Qty | 1456 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Producer | Lenovo |