Prekių nėra
Padidinti GY51S61916 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 79.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Producer | Lenovo |