Prekių nėra
Padidinti GY51S61907 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.06 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 63.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 49.00 mm |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| Producer | Lenovo |