Prekių nėra
Padidinti 570-AAMH 3
| Paskirtis | Office |
| Įrenginio sąsaja | RF Wireless |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WM126 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Mouse |
| Palaikomos mobiliojo įrenginio operacinės sistemos | Android, Android 1.6 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Imtuvas pridėtas | Taip |
| Palaikoma „Linux“ operacinė sistema | Taip |
| Įjungti ir žaisti | Taip |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Elementai pridėti | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | PC/notebook |
| Paslinkimo tipas | Ball |
| Slankiklis | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Mygtukų tipas | Pressed buttons |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.00062468 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 216 mm |
| Gross width master carton | 475 mm |
| Gross height master carton | 166 mm |
| Net weight master carton | 2.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 2020 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 97 mm |
| Gross height (mm) | 46 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Producer | Dell |