Prekių nėra
Padidinti ID0017 3
| Medžiaga | Rubber |
| Tipas | Gaming mouse pad |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.13 kg |
| Gross weight | 0.238 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Mousepad XXL |
| Matmenys (P x Gx A) | 400 x 3 x 300 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.108 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 43 g |
| PET | 65 g |
| Palette Qty | 512 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Producer | Logilink |