Prekių nėra
Padidinti MH856UST+ 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 5.00 kg |
| Gross weight | 5.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 303.00 mm |
| Gross height (mm) | 236.00 mm |
| Gross width (mm) | 317.00 mm |
| Producer | Benq |