Prekių nėra
Padidinti V11H795040 3
| Contrast Ratio | 10000 |
| Maksimali Raiška | WXGA (1280x800) |
| Ryškumas | 3000 ANSI liumenai |
| Objektyvo tipas | 3LCD |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 2.736 kg |
| Gross weight | 3.6 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EB-1780W |
| Gamintojo prekės serija | Mobile Series |
| I/O prievadai | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B, VGA in, HDMI in, Composite in, Stereo mini jack audio in, MHL |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11 b/g/n |
| Proporcija | 16:10 |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0214452 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.864 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 764.00 g |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| PET | 36.00 g |
| Palette Qty | 81 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 138 mm |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Lempos garantija | 12 mėn. |
| Producer | Epson |