Prekių nėra
Padidinti AR90H-CLR3 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 40.00 kg |
| Gross weight | 46.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.22 m³ |
| Tare weight (kg) | 6.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 4800.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 3075.00 mm |
| Producer | Elite Screens |