Prekių nėra
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 27.32 kg |
| Gross weight | 34.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.1782 m³ |
| Tare weight (kg) | 7.14 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 5100.00 g |
| Plastic (No PET) | 2040.00 g |
| Palette Qty | 11 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 4050 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Producer | Elite Screens |