Prekių nėra
Padidinti T113NWS1 3
| Specialios funkcijos | * Simple Screen Height Adjustment * Durable tripod Stand * Heavy Duty Case. |
| Gylis | 7 cm |
| Svoris | 8.1 kg |
| Plotis | 2.19 cm |
| Aukštis | 3.19 cm |
| Galingumas | Case Color White W |
| Tipas | Portable Screens |
| Korpuso spalva | White |
| Įstrižainė | 113 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 8.385 kg |
| Gross weight | 9.8 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T113NWS1 |
| Gamintojo prekės serija | Tripod Series |
| Proporcija | 1:1 |
| Kaupiklio tipas | Manual |
| Matomo ekrano plotis (W) | 203 cm |
| Gavimas | 1.1 |
| Kadro tipas | Folding frame |
| Matomo ekrano aukštis (H) | 203 cm |
| Kraštai | 3.8 cm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.042845 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.415 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2255 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Producer | Elite Screens |