Prekių nėra
Padidinti | Neto svoris | 0.015 kg |
| Dažnių diapazonas | 8 - 22000 Hz |
| Jautrumas | 100 dB |
| Kabelio ilgis | 1.2 m |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.04 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MDR-EX15LP |
| Gamintojo prekės serija | EX series |
| Ryšio technologija | Wired |
| Garso išvestis | Stereo |
| Magneto tipas | neodymium |
| Maksimali įvesties galia | 100 mW |
| Dėvėjimo būdas | In-ear |
| Akustinė sistema | Closed |
| Ausies mova | Intraaural |
| Tvarkyklės įtaisas | 9 cm |
| Jungties kontaktų padengimas | Gold |
| Tvarkyklės tipas | Dynamic |
| Vidinių ausinių tipas | Earbuds |
| Garso ritės tipas | CCAW |
| Išvesties varža | 16 Ω |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.025 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |