Prekių nėra
Padidinti SA400S37/240G 3
| Neto svoris | 0.10 kg |
| Rašymo greitis | 350 MB/s |
| Skaitymo greitis | 500 MB/s |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 0.127 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A400 |
| Stacionaraus disko talpa | 240 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| SSD formos faktorius | 2.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000188856 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.027 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 13 g |
| Plastic (No PET) | 14 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 129 mm |
| Gross height (mm) | 8 mm |
| Gross width (mm) | 183 mm |