Prekių nėra
Padidinti ASU650SS-240GT-R 3
| Neto svoris | 0.03 kg |
| Rašymo greitis | 450 MB/s |
| Skaitymo greitis | 520 MB/s |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.06 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ASU650SS-240GT-R |
| Gamintojo prekės serija | Ultimate SU650 |
| Stacionaraus disko talpa | 240 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| SSD formos faktorius | 2.5” |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |