Prekių nėra
Padidinti 183773 3
| Neto svoris | 0.34 kg |
| Mikrofonas | No |
| Dažnių diapazonas | 18-20.000 Hz |
| Varža | 100 Ω |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ausinių jautrumas | 101 dB |
| Jungties tipas | 3.5mm (1/8 inch) |
| Bruto svoris | 0.467 kg |
| Gaminio spalva | Black/Silver |
| Kitos savybės | •Bass-enhanced, high quality sound •Enhanced rigidity minimizes mechanical distortion, yielding a full-frequency response •Great volume, even with low-voltage portable devices •Ear cushions seal comfortably around ears, improving bass performance and bloc |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UR29 |
| Gamintojo prekės serija | Headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.127 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Plastic (No PET) | 64 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |